خبر خبر

تاکيد معاون عمليات فرودگاهي بر اتمام پروژه هاي در حال اجراي فرودگاه اصفهان تا دهه فجر امسال
صفايي معاون عمليات فرودگاهي و هيات همراه از پروژه هاي توسعه ترمينال پروازهاي خارجي و توسعه پارکينگ هواپيما فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان ديدن نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان ، معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به همراه مدیر کل و کارشناسان دفتر عمران و توسعه فرودگاهها در سفر یکروزه خود به اصفهان در معیت مدیر کل و ساير مسئولین فرودگاه ، از پروژه هاي در دست اجرای این فرودگاه بازدید نمودند.

در جریان این بازدید، امجدي مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان با ارائه گزارشاتی، معاون عملیات فرودگاهی را در جریان روند اجراي پروژه های توسعه پاركينگ هواپيما ، توسعه ترمينال پروازهای خارجي و همچنین پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی قرار داد.

در این بازدید صفایی ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در فرودگاه اصفهان بر لزوم اتمام پروژه های مذکور تا پایان دهه فجر سال جاری تاکید کرد .

گفتنی است : پروژه توسعه ی پارکینگ هواپیما جهت افزایش موقعیت پارک هواپیما از 10 به 23 موقعیت پارک با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال به مساحت 74000 متر مربع با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد ، پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی از 6 هزار متر مربع به 15 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال با بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی به مساحت 1000 مترمربع با بیش از 98 درصد پیشرفت فيزيكي در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در حال اجرا مي باشند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد