خبر خبر

مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران خبر داد
آماده‌باش فرودگاه‌هاي شمال غرب کشور
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه تمام فرودگاه‌ها در مناطق زلزله‌زده عملياتي هستند، گفت: اين فرودگاه‌ها آمادگي دارند با نيروهاي امدادي همکاري کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سياوش امير مکري، مديرعامل و رييس هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي، ضمن عرض تسليت به بازماندگان حادثه زلزله اخير استان آذربايجان شرقي  و ابراز همدردي با آنان، از آمادگي کامل تمام نيروهاي عملياتي در فرودگاه هاي استان‌هاي آذربايجان شرقي، غربي، اردبيل و زنجان خبر داد و گفت: زلزله ۱۷ آبان ماه سال جاري موجب تخريب خانه‌هاي روستايي و برخي شهرهاي استان‌هاي فوق شد که با هماهنگي‌هاي به عمل آمده، جابه‌جايي نيروهاي امدادي و خدمات‌رساني به مناطق زلزله‌زده، به‌موقع انجام شد.

وي عنوان کرد: فرودگاه‌هاي استان آذربايجان شرقي، غربي، اردبيل و زنجان کاملا عملياتي و بدون مشکل، پروازهاي خود را طبق زمان‌بندي قبلي انجام مي‌دهند.

رييس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران يادآور شد: تمام نيروهاي عملياتي در اين فرودگاه‌ها در آماده باش کامل به سر مي‌برند و در صورت نياز با نيروهاي امدادي و خدمات‌رساني به مناطق زلزله‌زده همکاري خواهند کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد