خبر خبر

گليج، مدير موفق در حوزه پدافند غيرعامل شناخته شد
در مراسم گراميداشت هفته پدافند غيرعامل از مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان مدير موفق اين حوزه قدرداني شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در این مراسم که امروز (14 آبان) با حضور حجت الاسلام و المسلمین رییسی، ریيس قوه قضاييه و جمعي از مقام های عالي كشوري و لشكري شامل وزرا، استانداران، فرماندهان نظامي و انتظامي، مديران كل پدافند غيرعامل، اساتيد، نخبگان و دانشجويان در سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، مديران منتخب دستگاه هاي اجرايي به جهت عملكرد مطلوب در حوزه پدافند غيرعامل قدردانی شدند.

در این مراسم محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز حضور داشتند و از برنامه ريزي، پيگيري و اقدامات شايسته شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سال های اخیر بویژه سال جاری قدردانی شد.

همچنین لوح سپاس از سوی وزیر راه وشهرسازی و سردار جلالی، رییس سازمان پدافند غیرعامل به فرشيد گليج، مديركل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شركت به عنوان مدير موفق اين حوزه اهدا شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط