خبر خبر

افزايش پرواز در مسيرهاي رامسر، تبريز، بندرعباس، شيراز و آبادان از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان
مدير کل فرودگاههاي استان از برقراري پرواز در مسير اصفهان-رامسر-اصفهان و افزايش پرواز در مسيرهاي تبريز، بندرعباس، شيراز و آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان، حسن امجدی مدیر کل فرودگاههای استان ضمن اعلام این خبر گفت : در پي درخواست مكرر مسافرين، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی اداره کل فرودگاههای استان اصفهان در برنامه زمستانی خود علاوه بر برقراری پرواز در مسیر اصفهان-رامسر-اصفهان اقدام به برقراری پرواز در مسیرهای تبریز و بندرعباس و افزایش پرواز در مسیرهای شیراز و آبادان نموده است.

وی افزود : پروازهای اصفهان به رامسر در روزهای یکشنبه هر هفته ساعت 9 صبح انجام و ساعت 13 همان روز از رامسر وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شده و چهارشنبه ها ساعت 7:20 از اصفهان به مقصد رامسر پرواز کرده و در ساعت 11:20 به فرودگاه اصفهان باز خواهد گشت. این پرواز با هواپیمای ATR و ظرفیت 66 مسافر انجام می گردد.

امجدی گفت : با برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی هما در مسیرهای مذکور تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه اصفهان به شهرهای تبریز، بندر عباس، شیراز وآبادان به ترتیب به 3 ، 7 ، 3 و 5 پرواز در هفته افزایش می یابد.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد : مسافرین گرامی می توانند جهت اطلاع از جزئیات پروازهای مذکور با شماره تلفن 199 جهت تماس از شهر اصفهان و تلفن 35275200 جهت تماس از شهرستانها اقدام نمایند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد