خبر خبر

بازگشت 7719 زائر خانه خدا به فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان در پايان عمليات حج
مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان از اتمام پروازهاي برگشت حجاج سال جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان , حسن امجدي با اعلام اين خبر گفت: پروازهاي برگشت حجاج به فرودگاه اصفهان كه از روز دوشنبه 28 مرداد ماه سال جاري آغاز شد، در روز شنبه 16 شهريور ماه به پايان رسيد.

وي ادامه داد : در طول اين مدت تعداد 7719 مسافر در قالب 52 كاروان از استان هاي اصفهان و چهارمحال و بختياري ، طي 32 پرواز از سرزمين وحي وارد فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان شدند.

مدير كل فرودگاههاي استان ضمن اشاره به ميانگين تعجيل 55 دقيقه اي در 53 درصد از پروازهاي برگشت گفت : در مجموع عمليات رفت و برگشت حج تمتع امسال در مقايسه با سال گذشته شاهد رشد 18/5 درصدي در تعداد پرواز ، رشد 16/5 درصدي در تعداد مسافر و رشد 7/5 درصدي در ميزان بار مسافر بوديم.

امجدي ضمن ابراز خشنودي از روند اجرايي عمليات رفت و برگشت حجاج و تشكر و قدرداني از عوامل مرتبط افزود : در طول برگزاري اين عمليات با تشكيل كميته حج ، برگزاري جلسات متعدد و برنامه ريزي هاي مستمر سعي بر ارائه خدمات مطلوب به زائرين گرامي و مستقبلين شان داشته ايم و تلاش چشمگير كليه عوامل و دست اندركاران خدمت رسان باعث شد تا عمليات اعزام و برگشت حجاج در سال 1398 به بهترين نحو ممكن در فرودگاه اصفهان انجام پذيرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد