خبر خبر

پايان عمليات اعزام زائرين خانه خدا از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان
مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان از پايان عمليات رفت اعزام حجاج امسال از فرودگاه اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان ، حسن امجدي از پايان عمليات اعزام زائرين خانه خدا در سال 98 از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان خبر داد و گفت : در عمليات رفت حجاج امسال که از 23 تيرماه آغاز و در صبح امروز سه شنبه 15 مرداد به پايان رسيد، تعداد 7682 نفر زائر در قالب 52 كاروان از استان هاي اصفهان و چهارمحال و بختياري طي 32 پرواز از فرودگاه اصفهان عازم سرزمين وحي شدند.

وي خاطر نشان كرد : حدود 35 درصد از پروازها با تعجیل انجام شده و میانگین تاخیرات سایر پروازهای حجاج فرودگاه اصفهان کمتر از 10 دقیقه بوده است.

ايشان در ادامه : ضمن اعلام رضايت از روند اجراي عمليات رفت حج تمتع امسال از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي كليه عوامل اجرايي خدمت رسان به زائران در طول اين مدت تشكر و قدرداني نمود و اعلام كرد از امروز به دنبال برنامه ريزي و اتخاذ تدابير لازم جهت استقبال از حجاج محترم در عمليات برگشت و فراهم نمودن تسهيلات لازم جهت مستقبلين هستيم .

مدير كل فرودگاههاي استان اصفهان در پايان افزود : طبق زمانبندي اعلام شده فرودگاه اصفهان از 28 مرداد لغايت 16 شهريور ماه ميزبان پرواز هاي برگشت حجاج خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد