خبر خبر

برقراري پرواز ساري- اصفهان - مشهد و بالعکس
پرواز ساري- اصفهان - مشهد و بالعکس توسط شرکت هواپيمايي وارش از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان برقرار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان ، پرواز شركت هواپيمايي وارش از سوم تیرماه سال جاري از ساری به اصفهان و از اصفهان به مشهد و بالعکس برقرار مي گردد .

این پرواز جهت رفاه حال مسافرين محترم هر هفته به صورت برنامه اي با هواپيماي بوئینگ 737 و با ظرفيت 148 مسافر انجام مي پذيرد و ساعت این پروازها به ترتیب ذیل می باشد.

روزهاي دوشنبه با ساعت ورود 21:30 از ساری و با ساعت خروج 22:30 به مشهد ، روزهای سه شنبه با ساعت ورود 02:30 بامداد از مشهد و ساعت خروج 03:30 از اصفهان به مقصد ساری، روزهای پنجشنبه با ساعت ورود 19:45 از ساری و با ساعت خروج 20:45 به مشهد ، روزهای جمعه با ساعت ورود 00:45 بامداد از مشهد و با ساعت خروج 01:50 از اصفهان به مقصد ساری انجام خواهد شد.

گفتني است فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان به مسير هاي داخلي آبادان-اهواز-بندرعباس-بهرگان-بوشهر-تبريز-خارك-دزفول-رشت- ساري-سيري-شيراز-عسلويه-قشم-كرمان-كيش-لاوان-ماهشهر-مشهد-مهرآباد و مسير هاي بين المللي استانبول-بغداد-دبي-كويت-نجف-دوحه به صورت برنامه اي پرواز دارد و اين پروازها توسط شركتهاي هواپيمايي داخلي آتااير-آسمان-ايران اير-ايرتور-تابان-زاگرس-قشم اير-كارون-كاسپين-كيش اير-ماهان-معراج-وارش و شركتهاي هواپيمايي خارجي العراقيه-تركيش اير-فلاي دبي-قطر ايرويز انجام مي گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد