خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بر ارتقا سطح خدمات و ايمني پروازها تاکيد کرد
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: فرودگاهها بايستي از حالت يک زير ساخت صرفا ارائه خدمات خارج شده و به يک بنگاه اقتصادي تبديل شوند.

به گزارش روابط عمومي فرودگاههاي استان اصفهان، رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضمن بازديد از فرودگاه اصفهان از واحدهاي عملياتي ، فرودگاهي و اداري فرودگاه ديدن و در جلسه شورای اداری فرودگاههای استان که با حضور معاونین و روسا و مسئولين ادارات  برگزار شد، حضور یافت.

در ابتدای این جلسه امجدي مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان ضمن خیرمقدم به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و هيات همراه از اقدامات قابل توجهي كه در زمينه هاي مختلف پرسنلي و عملياتي در مدت مديريت ايشان انجام شده است تشكر نمود.

در اين جلسه امير مكري مدير عامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در ابتدا با اشاره به بيست و هشتمين سالگرد تاسيس شركت گفت: در آستانه بيست و هشتمين سالگرد تاسيس شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران هستيم ومن از اينجا اين روز را به كليه پرسنل خانواده بزرگ شركت تبريك گفته و اميدوارم در سالهاي آينده موجبات ارتقا بيشتر شركت و ارائه خدمت مناسب تر به مردم باشيم.

اميرمكري با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه فرودگاه اصفهان گفت: در فرودگاه اصفهان با داشتن  نيروي انساني توانمند اقدامات خوبي انجام شده است هرچند كه به دليل مشكل تملك اراضي در حد ظرفيت وتقاضاي استان اصفهان نبوده و انشاا... با برنامه ريزي صورت گرفته مشكل اراضي به زودي مرتفع شده و بعد از آن ساخت ترمينال جديد فرودگاه اصفهان در دستور كار قرار خواهد گرفت.

ايشان در زمينه سوالات مطرح شده در زمينه مسائل پرسنلي فرمودند:‌ با توجه به اهميت نيروي انساني و در جهت افزايش انگيزه پرسنل اقدامات خوبي انجام و يا در شرف اجراست كه دستورالعملهاي اجرايي آن در شوراي اداري شركت در دست تهيه است.

امير مكري با اشاره به تاثير ورزش در ايجاد انگيزه و روحيه كار تيمي پرسنل فرمودند: كميته ورزش تشكيل شده و برنامه‌ريزي برگزاري مسابقات ورزشي سراسري و نيز برقراري ورزش عمومي و همگاني در حال انجام است.

وي در زمينه برنامه هاي شركت در آينده افزود: برنامه ما اين است كه بتوانيم فضاي همكاري و صميميت را در تمام بخشهاي شركت ارتقا دهيم تا هم سرويس ارائه شده مورد رضايت مردم باشد و هم وظايفي كه در تامين ايمني داريم فراهم شود.

ايشان با اشاره به اينكه ما خودمان را از ساير نهادهاي خدمات رسان در فرودگاهها جدا نمي دانيم ادامه داد:  خروجي كار فرودگاهها زحماتي است كه كليه نهادها و ارگانهاي مستقر براي ارائه خدمات مناسب به مسافرين انجام مي دهند و بايستي با همكاري و همياري كليه نيروها در قالب يك خانواده مكمل كننده خدمات ارائه شده بوده و كمبودها را با آموزش و همكاري مرتفع نماييم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد