خبر خبر

ضرورت توسعه هرچه بيشتر فرودگاه اصفهان/ افتتاح ترمينال خارجي فرودگاه تا پايان امسال
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بهره برداري و بازديد از پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه اصفهان بر توسعه هرچه بيشتر اين فرودگاه با توجه به شرايط اقتصادي و اجتماعي اين استان تاکيد کرد.

سیاوش امیرمکری، در جریان افتتاح سه پروژه فرودگاهی و بازدید از بخش های مختلف و نیز طرح های در دست اجرای فرودگاه اصفهان در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: توسعه اپرون و ترمینال خارجی از پروژه های در دست اجرای فرودگاه است که امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسند و شاهد افزایش دوبرابری ظرفیت پذیرش هواپیما و مسافر باشیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه امروز CIP فرودگاه اصفهان به بهره برداری رسید، گفت: با توجه به تقاضاهای موجود و شرایط شهر اصفهان باید فرودگاه توسعه پیدا کند. توسعه بخش ایرساید فرودگاه در حال پیگیری است و در حوزه ترمینالی ساخت ترمینال خارجی را انجام می دهیم.

وی با ابراز خرسندی از همکاری تیم منسجم فعال در فرودگاه اصفهان اظهار امیدواری کرد: سطح خدمت رسانی و ایمنی فرودگاه ارتقا یابد.

گفتنی است؛ افتتاح پروژه های جایگاه تشریفات اختصاصی CIP، تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت 630 مترمکعب در روز با اعتبار 63 میلیارد ریال، سالن آمادگی جسمانی ایستگاه آتش نشانی و مولدهای جدید تامین برق اضطراری با اعتبار 17 میلیارد ریال و نیز بازدید از مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی، برج مراقبت و تکنیکال بلاک، پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی با اعتبار 125 میلیارد ریال با پیشرفت 70 درصدی، ساختمان حراست و مرکز پایش تصویری (CCTV)، توسعه پارکینگ هواپیما با اعتبار 240 میلیارد ریال با 40 درصد پیشرفت و موتورخانه تاسیسات شماره دو با پیشرفت 90 درصد و همچنین حضور در جلسه شورای اداری و دیدار با خانواده شهیدان، سلمانی، شجاعی و توکلی از برنامه های سفر یک روزه امیرمکری به اصفهان بود.

یادآور می شود؛ در این سفر اسفندیاری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی، امیرانی معاون عملیات هوانوردی، ایزدبین سرپرست حوزه مدیرعامل، فیروزی پور مدیرکل حراست، مومنی رخ مشاور مدیرعامل و فرهبد مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، امیرمکری را همراهی کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد