خبر خبر

بازديد اميرمکري مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از پروژه هاي در حال اجراي فرودگاه اصفهان
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از پروژه توسعه پارکينگ هواپيما ، طرح توسعه ترمينال خارجي و احداث موتورخانه تاسيساتي شماره 2 فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان اصفهان ، در بازدید روز چهارشنبه 29 خرداد مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي از فرودگاه اصفهان كه گروهي از مديران فرودگاهي و  استاني نيز حضور داشتند ،‌ اميرمكري از نزديك از پروژه هاي مهم فرودگاه بازديد نمود.

در جریان این بازدید، امجدي مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان با ارائه توضیحاتی، مديرعامل را در جریان روند اجرايي پروژه های فرودگاه اصفهان از جمله توسعه پاركينگ هواپيما با پيشرفت فيزيكي 40 درصد و افزايش موقعيتهاي پارك هواپيما از 10 به 23 موقعيت و توسعه ترمينال خارجي به بيش از دوبرابر ظرفيت موجود با پيشرفت فيزيكي 70 درصد به همراه موتورخانه تاسيساتي شماره 2  با  90 درصد پيشرفت فيزيكي قرار داد.

در این بازدید اميرمكري تاکید کرد: با توجه به ظرفيتها و تقاضايي كه در فرودگاه اصفهان وجود دارد قطعا اين فرودگاه نياز به توسعه در زمينه ترمينالها و زير ساختهاي ايرسايد دارد كه تا كنون با تيم منسجمي كه در فرودگاه اصفهان در حال كار هستند و تدابير مديريت اين فرودگاه اقدامات خوبي صورت گرفته و در آينده نيز با رفع معضل تملك اراضي اين فرودگاه ،‌برنامه ساخت ترمينال جديد پروازهاي خارجي در اين فرودگاه در دستور كار است.

گفتني است در حاشيه بازديدها و افتتاحيه هاي انجام شده ، در اين روز مولدهاي تامين برق اضطراري نيروگاه و سالن آمادگي جسماني ايستگاه آتش نشاني فرودگاه اصفهان نيز به بهره برداري رسيد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد