خبر خبر

بازديد عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان
حسين اسفندياري عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان بازديد کرد.

به گزارش روابط ‎عمومی فرودگاه اصفهان، عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از پروژه های در حال اجرای توسعه پارکینگ هواپیما‏‏ ، توسعه ترمینال پروازهای خارجی ، احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی و احداث جايگاه تشريفات اختصاصي CIP و ... این فرودگاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند انجام این پروژه ها قرار گرفت.

امجدی مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان در این بازدید، نسبت به ارائه گزارشی جامع از روند پروژه های جاری و سرمایه ای و همچنین فعالیت های فرودگاه اصفهان اقدام نمود.

حسین اسفندیاری در این بازدید ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در فرودگاه اصفهان به لزوم تعیین و تکلیف سایر پروژه ها از جمله ترمینال بین المللی ، ساختمان تکنیکال بلاک و ایستگاه آتش نشانی جدید فرودگاه در سال جاری تاکید نمود.

گفتنی است؛ پروژه توسعه ی پارکینگ هواپیما جهت افزایش موقعیت پارک هواپیما از 10 به 23 موقعیت پارک با 40 درصد پیشرفت، پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی از 6 هزار متر مربع به 14 هزار متر مربع با 62 درصد پیشرفت، پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی به مساحت 1000 مترمربع با 80 درصد پیشرفت و پروژه احداث جايگاه تشريفات اختصاصي CIP با 97 درصد پیشرفت در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در حال اجرا است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد