خبر خبر

تسهيل پرواز به 160 نقطه جهان از فرودگاه اصفهان
با برقراري پروازهاي قطر ايرويز به بيش از 160 نقطه جهان از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان کانکشن پروازي انجام مي گردد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان ,‌حسن امجدي مديركل فرودگاه در اين رابطه گفت : طبق برنامه ريزي هاي انجام شده از نيمه بهمن ماه امسال پروازهاي شركت هواپيمايي قطر ايرويز از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان به دوحه قطر انجام خواهد شد . كه بر اين اساس پرواز به بيش از 160 نقطه جهان ميسر شده و پرواز به كشورهاي شرق آسيا تسهيل مي گردد.

ايشان افزود: فرودگاه اصفهان به عنوان چهارمين فرودگاه كشور است كه پس از فرودگاههاي امام خميني ,‌مشهد و شيراز پرواز مستقيم به دوحه را در برنامه دارد .

وي در رابطه با برنامه پروازي پيش بيني شده گفت : دو روز در هفته براي انجام اين پروازها در نظر گرفته شده است كه روزهاي دوشنبه و جمعه مورد نظر هستند و پروازها با هواپيماي ايرباس 320 انجام خواهد شد.

امجدي خاطر نشان كرد : مذاكرات با نماينده شركت قطر ايرويز جهت آماده سازي بستر حضور در فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان اد امه دارد و در آينده نزديك اطلاعات تكميلي در اين رابطه ارائه خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد