خبر خبر

بزرگداشت هشت سال مجاهدت رزمندگان اسلام در جبهه هاي عشق و ايثار در فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان
عطر روزهاي دفاع مقدس در فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان با برگزاري يادواره شهدا و تقدير از خانواده معظم آنان,‌ غبارروبي مزار شهدا ,‌ديدار از جانبازان سرافراز و برگزاري صبحگاه مشترک دوباره پيچيد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بزرگداشت هفته دفاع مقدس  به نحو شایسته ای در فرودگاه اصفهان برگزار گردید .

یاد حماسه های جهادگران عرصه عشق و ایثار با برگزاری یادواره شهدا با روایتگری سردار بزرگوار رضایی به همراه تجلیل از خانواده معظم شهدا در اولین روز این هفته در اذهان نقش بست . برگزاری  صبحگاه مشترک با نیروهای نظامی مستقر در فرودگاه در مقر ساختمان پلیس فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان , دیدار از آسایشگاه جانبازان سرافزار دفاع مقدس و غبار روبی مزار شهدای همکار به همراه قرائت زیارت پر فیض عاشورا و بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس فرهنگسرای پایداری از دیگر برنامه های این فرودگاه در بزرگداشت این هفته بود .

ساختمان اداری و ترمینالهای پروازی با بنر ها و پوسترهای دفاع مقدس روزهای جبهه و جنگ و  پیامهای فرهنگی در اتوماسیون اداری و مانیتورهای تبلیغاتی فرهنگ ایثارگری را یاد آور شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد