خبر خبر

عيد غدير فرودگاه اصفهان به استقبال حجاج سرزمين وحي رفت.
مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان از آغاز بازگشت زائران سرزمين وحي سه استان اصفهان ، چهار محال و بختياري و يزد از فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان از ۸ شهريور مصادف با عيد سعيد غديرخبر داد.

 به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان ,‌حسن امجدی در رابطه با عمليات بازگشت حجاج  گفت : فرودگاه اصفهان میزبان ۶۵۹۸ زائر در قالب ۴۵ کاروان حج است و این فرودگاه مقام سوم اعزام و پذیرش حجاج را در کشور پس از فرودگاههای امام خمینی (ره) و مشهد دارد.

وی افزود: عملیات بازگشت حج تمتع در قالب ۲۷ پرواز در ۱۳ روز انجام می گردد که از ۸ لغایت ۲۱ شهریور ماه برنامه ریزی شده و در هر روز به طور متوسط دو پرواز در فرودگاه اصفهان پذیرش می شود.

ایشان ادامه داد: از کل پروازهای حج ۱۹ پرواز از مبدا مدینه و ۸ پرواز از مبدا جده به اصفهان انجام می شود که بر آن اساس حجاج ۳۱ کاروان مدینه بعد و ۱۴ کاروان مدینه قبل در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان پذیرش می گردد.

وي در ادامه خاطر نشان كرد:در اين مدت تمام واحد هاي فرودگاه آماده ارائه خدمت رسانی مناسب به زائران گرامی هستند و جهت رفاه حال خانواده محترم زائران و پرهیز از معطلی ایشان زمان پذیرش پروازها و کاروانهای مختلف از طریق راههای ارتباطی فرودگاه که عبارتند از پورتال حج سایت فرودگاه , کانال اطلاع رسانی سروش و تلفن 199 جهت تماس از شهر اصفهان و تلفن 35275200 جهت تماس از شهرستانها اطلاعات رسانی می گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد