خبر خبر

پايان عمليات اعزام حجاج بيت الله الحرام
6 هزار و 618 مسافر از استان هاي اصفهان و چهارمحال و بختياري و يزد به سرزمين وحي اعزام شدند.

حسن امجدی در پایان عملیات اعزام حجاج در گفتگو با روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان عنوان کرد: پروازهای رفت حج فرودگاه اصفهان از 8 مردادماه امسال شروع و بامداد 20 مرداد خاتمه یافت و طی این مدت 27 پرواز از فرودگاه اصفهان انجام شد که از این تعداد 8 سورتی پرواز به مقصد مدینه و 19 سورتی پرواز به مقصد جده بوده است.

وی اظهار داشت: طی این عملیات 6 هزار و 618 مسافر به سرزمین وحی اعزام شدند که 5785 زائر از استان اصفهان و 452 زائر از استان چهارمحال و بختیاری و 140 زائر از استان یزد در قالب 45 کاروان  و تعداد 241 زائر از عوامل کارگزار حج بودند و آخرین پرواز در ساعت 01:50 بامداد روز جاری انجام شد.

ایشان در ادامه ضمن ابراز رضایت از عملیات رفت حج تمتع 97 افزود : صرف نظر از تاخیرات که به علت بروز نقص فنی در تعدادی از پروازها صورت پذیرفت، با برنامه ریزی و تدابیر اتخاذ شده کلیه عوامل اجرایی مرتبط از قبیل پلیس فرودگاه، گذرنامه ناجا، یگان حفاظت هواپیمایی، گمرک، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، سازمان حج و زیارت، اورژانس فرودگاه ، بهداشت مرزی، بهره بردار کارگو ترمینال و پرسنل اداره کل فرودگاههای استان اصفهان و ... به بهترین شکل ممکن به زائرین سرزمین وحی خدمت رسانی کردند که از زحمات و تلاش این عزیزان تشكر و قدرداني مي نمایم.

مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان در پایان عنوان نمود : از امروز به دنبال برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم جهت استقبال از حجاج محترم در عملیات برگشت و فراهم نمودن تسهیلات لازم جهت مستقبلین گرامی هستیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد