خبر خبر

بيش از 6500 زائر خانه خدا از فرودگاه اصفهان عازم سرزمين وحي مي شوند.
براي ايام حج تمتع 97 فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان ميزبان 6594 مسافر از استان هاي اصفهان ، چهارمحال و بختياري و يزد خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه اصفهان جلسه هماهنگي حج تمتع 97 فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان با حضور مديريت حج و زيارت اصفهان ،نماينده بعثه مقام معظم رهبري در استان و نمايندگان ساير نهادها و ارگان هاي درگير در عمليات حج در روز چهارشنبه مورخ 97/4/20 برگزار شد.

در حاشيه اين جلسه حسن امجدي مديركل فرودگاه هاي استان اصفهان در مصاحبه با ايسنا عنوان کرد : پروازهای رفت حج فرودگاه اصفهان از 8 مرداد ماه آغاز و 19 مرداد پايان مي پذيرد و طی این عملیات 6594 مسافر در قالب 45 كاروان به سرزمین وحی اعزام می شوند.

وی ادامه داد: حجاج اعزامي از فرودگاه بین المللی اصفهان از استان های اصفهان و چهار محال و بختیاری و يك كاروان از استان يزد بوده که تعداد 6003 زائر از استان اصفهان در قالب 41 كاروان و 451 زائر از استان چهارمحال و بختیاری در قالب 3 کاروان 140 زائر از استان يزد در قالب يك كاروان عازم سفر حج هستند و زمان بازگشت حجاج از کشور عربستان از 8 شهريور ماه امسال خواهد بود.

مدیرکل فرودگاه هاي استان اصفهان یادآور شد: فرودگاه اصفهان پس از فرودگاه های امام خمینی(ره) و مشهد و در رتبه سومین فرودگاه در تعداد پروازهای حج تمتع قرار دارد و نسبت به سال قبل رشد بيش از 3 درصدي در اعزام زائرين به سرزمين وحي داشته است.

ايشان در پايان افزود:فرودگاه بين المللي شهيدبهشتي اصفهان درحال برنامه ريزي و اتخاذ تدابیر ويژه براي آمادگي هر چه بيشتر جهت اعزام حجاج مي باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط