خبر خبر

انجام پيش ارزيابي هاي شرکت دررنکينگ جهاني ASQ درفرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان
اولين دوره پيش ارزيابي سنجش ارتقا کيفيت خدمات فرودگاهي ASQ از منظر مسافرين در فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان اصفهان اولین دوره پیش ارزیابی سنجش ارتقا کیفیت خدمات فرودگاهی ASQ از منظر مسافرین در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از تاریخ 96/12/12 آغاز گردیده و به مدت 10 روز در جریان می باشد . در این مرحله از ارزیابی ها پرسشنامه هايي به تفکیک شرکتهای هواپیمایی و مسیرهای پروازی مختلف به سه زبان فارسی , انگلیسی و عربی منطبق با دستورالعمل‌های اتحادیه بین‌المللی فرودگاه‌‌ها (ACI) و دپارتمان ASQ جهت مهیا شدن شرکت در رنکینگ جهانی کیفیت خدمات فرودگاهی در اين فرودگاه انجام می گردد.

نظرسنجی های ASQ به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت خدمات فرودگاهی ، ایجاد بستری جهت برقراری ارتباط مسافر با بخش مدیریت فرودگاهی و دریافت انتقادات و پیشنهادات آنها درخصوص چگونگی ارائه خدمات در فرودگاه ها انجام و در آن موارد مختلف استانداردهاي فرودگاهي مانند سهولت و نحوه دسترسي به فرودگاه، پاركينگ، مسير‌يابي، وضعيت ظاهري اماكن و ترمينال‌‌ها، نظافت سرويس‌هاي بهداشتي، رستوران‌ها، ايستايي مسافران در گيت‌هاي مختلف و شرایط خرید در فرودگاهها مورد بررسی قرار می گیرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد