اخبار اخبار

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني را تسليت گفت.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي علي اصغر باريکاني را به عنوان مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل منصوب کرد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در نشست هم انديشي ارتقاي سطح خدمات به مسافران هوايي، ساماندهي و کاهش تاخيرات پروازهاي داخلي، گفت: ما در صنعت هوانوردي به دنبال برقراري پرواز ايمن و حفظ آرامش مردم در سفر هستيم اما متاسفانه اخبار غير دقيق، باعث سلب اطمينان از مسافران هوايي مي شود.
۱۱ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي مهدي نامداري را به عنوان مديرکل دفتر برنامه و بودجه منصوب کرد.
۴ مرداد ۱۴۰۱
ابوذر ضيايي از پايان عمليات پروازهاي برگشت حجاج به فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي خبر داد.
۲۶ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد ولايت را تبريک گفت.
۲۶ تير ۱۴۰۱
مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان از شروع عمليات بازگشت پروازهاي حج امسال خبر داد.
۲۲ تير ۱۴۰۱
مدير کل فرودگاههاي استان از بازگشت حجاج استان هاي اصفهان و چهار محال و بختياري از بيست و ششم تيرماه خبر داد.
۲۲ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي، هفته حجاب و عفاف و ياد و خاطره شهداي عفت و پاکدامني را گرامي داشت.
۱۸ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن روز عرفه و عيد سعيد قربان را تبريک گفت.
۱۱ تير ۱۴۰۱
حميد رضا سيدي گفت: امروز بيشترين هزينه هاي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حوزه امنيت سايبري انجام مي‌شود.
۱۱ تير ۱۴۰۱
آيين تکريم و معارفه مديران کل فرودگاههاي استان اصفهان با حضور معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
۱۱ تير ۱۴۰۱
طي حکمي از سوي معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، ابوذر ضيايي به عنوان مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان منصوب شد.
۱۱ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، در حکمي مجيد داودي را با حفظ پست سازماني به عنوان دبير و رئيس ستاد اقامه نماز اين شرکت منصوب کرد.
۷ تير ۱۴۰۱
شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران – اداره کل فرودگاههاي استان اصفهان در نظر دارد مناقصه عمومي يک مرحله اي واگذاري فعاليت هاي خدمات نظافت ، نگهداري فضاي سبز و خدمات عمومي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان را به پيمانکار واجد شرايط واگذار نمايد.
۴ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، اکبر حسني باري را به عنوان مديرکل دفتر حراست و امنيت فرودگاهي منصوب کرد.
۱ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، سي و يکمين سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري خبرداد و گفت: اين آمار به نسبت ماه گذشته(فروردين) با افزايش پنج درصدي همراه بوده است.
۲۷ خرداد ۱۴۰۱
وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت
فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اتکا به توان داخلي و فراخوان از شرکت‌هاي دانش‌بنيان فعال در صنعت فرودگاهي و هوانوردي تقدير کرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۱
معاون وزير و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري ايران از اعزام بيش از شش هزار زائر طي پنج روز خبر داد.