نمایش محتوا نمایش محتوا

بیانیه حفظ حریم خصوصی اداره کل فرودگاههای استان اصفهان

به پرتال اداره کل فرودگاههای استان اصفهان خوش آمدید.

اداره کل فرودگاههای استان اصفهان برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است و از آنجا که اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي، چگونه و به چه منظور از كاربران اين اداره کل دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود .

 اداره کل فرودگاههای استان اصفهان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شمار0 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند ، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند، مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده شده و صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوی سایت مورد استفاده قرار می گیرند .  

در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي اداره کل فرودگاههای استان اصفهان محدود به توانايي‌ها و امكانات بوده و در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات اداره کل فرودگاههای استان اصفهان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي اداره کل فرودگاههای استان اصفهان مطلع شويد.

اطلاعاتی که دریافت می گردد : 

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد.

این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، شناسه ملي، تاريخ تولد

چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 

اداره کل فرودگاههای استان اصفهان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :

۱) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها  و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.

۲) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات و جمع آوری الکترونیکی مشارکت های مردمی

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق سایت اداره کل فرودگاههای استان اصفهان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين اداره کل هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.

امنیت اطلاعات :

اداره کل فرودگاههای استان اصفهان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند. هنگامي كه اطلاعات شما به سايت منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود .اين اداره کل اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

اطلاعات تماس :

اداره کل فرودگاههای استان اصفهان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم خصوصی" اين فرودگاه را گرامي مي‌دارد. لطفا از طريق آدرس Isfahan.Info@airport.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال اداره کل و امنيت اطلاعات، پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.

تارنمای اداره کل فرودگاههای استان اصفهان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

تاریخ بروزرسانی:18-02-1400

تاریخ بازبینی :28-02-1401